The Art of Letting Go – schilderworkshop
Even loslaten, lekker kliederen en onbevangen creëren
Welkom bij The Art of Letting Go: een creatieve workshop waarin niets perfect hoeft te zijn. Tijdens deze workshop draait het niet om netjes binnen de lijntjes schilderen of om het maken van het perfecte kunstwerk. Het gaat juist om ontspannen, experimenteren en genieten van het creatieve proces. Met verf, kleuren, vormen en verschillende technieken maak je een kunstwerk dat helemaal van jou is. Onze instructeur helpt je op weg, geeft creatieve aanwijzingen en moedigt je aan om verwachtingen los te laten. Je hoeft niet creatief te zijn en schilderervaring is absoluut niet nodig. Alles mag, niets is fout.
Praktische informatie
- Datums: 25 oktober & 22 november
- Starttijd: 14.00 uur
- Duur: circa 1,5 uur
- Prijs: €49,50 per persoon
- Locatie: Hotel Inn Salland, Zwolsestraat 63d, 8101AB Raalte
Je betaalt één bedrag en alles is inbegrepen van materialen en begeleiding tot heerlijke koffie, thee en iets lekkers erbij! En ontvangst met een bubbel!
Goed om te weten
Wij verzorgen schorten, maar adviseren je om kleding te dragen die eventueel vies mag worden.
De workshop kan overdag of in de avond worden georganiseerd, afhankelijk van de beschikbaarheid van de instructeur en de ruimte. Een aanvraag is pas definitief nadat je hiervan een bevestiging van Hotel Inn Salland hebt ontvangen.
Maak je hotelverblijf extra bijzonder
Verblijf je bij Hotel Inn Salland? Combineer je overnachting dan met The Art of Letting Go en geniet samen van een ontspannen en creatieve activiteit in onze sfeervolle Saksische hoeve. Ook wanneer je niet in het hotel verblijft, ben je van harte welkom om de workshop met je gezelschap te boeken. Wil je de workshop combineren met een overnachting, ontbijt, lunch of borrel? We stellen graag een passend arrangement voor je samen.
Laat de verwachtingen even los, pak een kwast en ontdek hoeveel plezier er ontstaat wanneer niets perfect hoeft te zijn. Wij zorgen voor de materialen, begeleiding en Sallandse gastvrijheid!
Aanmelden
Meld je hier aan voor de schilderworkshop "The Art of Letting Go"
Inclusief
- Ontvangst met een bubbel
- Schildersmaterialen
- Koffie, thee en een lekkernij
- Professionele begeleiding
- Gezellige workshopruimte